Umywalki
Baterie
WC
Płytki ceramiczne
Płytki ceramiczne
Wanny
Prysznice
Podłogi drewniane
Meble Łazienkowe
Akcesoria Łazienkowe
Media w Łazience
Zlewozmywaki

O nas

Właściciel strony www.superlazienki.pl - P.H. Servitor to założona przez doświadczonych ludzi firma, która swoją przygodę z płytkami ceramicznymi oraz wyposażeniem łazienek rozpoczęła 15 lat temu. Przez ten okres firma wypracowała sobie silną pozycję nie tylko na rynku regionalnym, ale i ogólnopolskim. Swoim doświadczeniem gwarantujemy doskonałą znajomość materiałów oraz wysoką jakość oferowanych produktów. Każdy, kto choć raz odwiedził salony Servitor wie, że może liczyć tu na profesjonalną i fachową obsługę oraz bardzo bogatą ofertę, stale aktualizowaną zgodnie ze światowymi trendami. Niepowtarzalna atmosfera oraz miła obsługa sprawia, iż zakupy w Servitorze jak i w sklepie internetowym elazienki.com to czysta przyjemność, a przecież zadowolenie klienta jest dla nas sprawą priorytetową.

Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku we wrześniu 2006 roku ruszyliśmy ze sprzedażą internetową i nasze produkty trafiają do setek klientów w całej Polsce. Przez ten czas nabraliśmy również doświadczenia w sprzedaży internetowej i profesjonalnej obsługi klienta on-line.

 


projekt
Kontakt
Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00:
Maciej Tyra
e-mail: sklep@superlazienki.pl
gadu-gadu: gg 5880824
tel. kom.: 535-000-557
Kategorie
Informacje
Copyright 2010 P.H. superlazienki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone
Created by Netventure
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa